LZS Sielczyk 1-3 LKS Sławatycze

LKS: Mazurek-Art. Sołoduszkiewicz D.Buraczyński, A.Boguszewski,R.Komarowski,M.Sołoduszkiewicz, Tomczyk,
Czekier,Chomiczewski,Arn. Sołoduszkiewicz,S.Boguszewski oraz D.Spólny,K.Sołoduszkiewicz,K.Świątkowski,R.Szczur.
Bramki: Sebcio 2,Fluor 1

Relacja:
Po długiej przerwie zimowej przyszedł czas na reważ z zespołem z Sielczyka po porażce u siebie 3;4 udało nam się wygrać na stadionie rywali.Na samym początku meczu Lks postanowił zaatakować rywali co dało efekt w postaci bramki Sebcia po rzucie rożnym, po bramce niestety nasi zawodnicy się wycofali co umożliwiło atak gospodarzom co dało efekt po błędzie naszego skrzydłowego gospodarze doprowadzili do wyrównania.Do końca pierwszej połowy typowa kopanina z przewagą drużyny gości która to stworzyła więcej akcji bramkowych np. Sebek w pierwszej minucie meczu.W drugiej połowie nasza gra stała na wyższym poziomie od początku inicjatywa należała do nas,efekt bramki na początku drugiej połowy Sebcio popisał się lobem nad bramkarzem gospodarzy oraz Fluor który wykorzystał akcje sam na sam kierując od słupka piłkę do siatki zespołu z Sielczyka. Po bramkach mecz się wyrównał gospodarze chcieli dogonić Lks jednak szczelna obrona Sławatycz nie dała sobie w kasze dmuchać.Efekt taki mamy 3 oczka i mimo średniego sędziowania sędziów mamy szanse na awans do A Klasy gdyż jesteśmy liderem. Dziękujemy wszystkim za przybycie na stadion w Białej Podlaskiej.
Już w Niedziele na stadionie w Sławatyczach mecz z Kanzas pokażmy na co nas stać i wspierajmy nasz lokalny klub Niedziela godzina 13 w drodze do A klasy!!!

Powiązana galeria:
Wiadomości (utwórz nową)